כתבו עלינו…

א.ד.י מערכות לרכב מזמינה אותך, לראות את הארגון מבפנים, מי אנחנו, מה אנחנו עושים ומה אנו מציעים.

כחברה שנמצאת כל הזמן בעשייה, פיתוח ותכנון מוצרים תוך כדי התקנות, שירות  והדרכות ברכבים המובילים בארץ, אנו שמחים להביא לכם את עצמנו ולתת לכם להבין מי עומד מאחורי הדלת. נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה ועניין.

ידיעות אחרונות 26.07.18

התקנת מערכת MOVON המסייעת במניעת תאונות דרכים, שולחת התראות בזמן אמת שיעזרו לכם להימנע מתאונה.
חברת א.ד.י מערכות השקיעה 4 מיליון שקל במערכת B Safe למיגון הרכב.

ישראל היום 31.07.18

א.ד.י מערכות לרכב משיקה בימים אלו מוצר ייחודי וראשון מסוגו בתחום מיגון הרכב- B Safe!

MOVON מעריב 25.12.17

אדי מערכות קיבלה את הזיכיון באירופה להתקנת מערכות בטיחות לרכב MOVON

החממה הטכנולוגית

ראיון של פנחס מיימון לפול תחנות הטלוויזיה האמריקאי ILTV על החממה הטכנולוגית !!!

חדש !!! מצלמת תיעוד דו כיוונית חכמה GPS

חברת א.ד.י מערכת לרכב החלה בשיווק מצלמת חדשנית דו כיוונת עם GPS מובנה לתיעוד מהלך הנסיעה ,מנוהלת ע"י אפליקציה בסמארטפון ומאפשרת לדעת בכל רגע נתון היכן נמצא הרכב .

ת.ז. – עובד חברה א.ד.י מערכות לרכב חכם

ם: עדי הרציג. תפקיד: מנהל לקוח של חברת טלקאר. עובד בא.ד.י מערכות לרכב חכם מזה 6 שנים. נשוי + 3 שחר בת 9, אייל בן 7 ותומר בן 2.5. תחביבים: כדורסל וטיולים בארץ.

מערכת מצלמת 360 מעלות

מרות השיפור שחל בשנים האחרונות בהתקנת מראות צד פנורמיות (משוכללות ככל שיהיו) לזיהוי רכבים נמוכים הנמצאים בסמוך, עדיין נשאר שטח שלא מכוסה כראוי. כמו כן, מתקשה נהג המשאית להבחין באנשים או עצמים המוסתרים על ידי החלק הקדמי של המשאית, ולשם כך פותחה מערכת מצלמת 360 מעלות.

א.ד.י מערכות לרכב חכם - עכשיו גם בניידות משטרה

הכירו את הניידות החדשות של משטרת ישראל - "קיה סורנטו", שאבזורו ואופיינו לצורכי מערך הסיור והתגובה. הניידת החדשה משלבת בתוכה תא עצורים נייד שנבנה בחכמה תוך התחשבות בכלל הצרכים, הן של השוטר והן של העצורים.

חידושים והמצאות משולחנו של דני ללזרי

הכירו את דני ללזרי - סמנכ"ל שירות, טכני וניהול מוצר ב"א.ד.י מערכות לרכב חכם", מהנדס לאלקטרוניקה ובעל תואר שני במנהל עסקים. דני ישתף אתכם בדרך הנכונה והחכמה למציאת החידושים הכי חמים בענף אבזור הרכב.

אבק של כוכבים בא.ד.י מערכות לרכב חכם - "אוטוסלב"

בחודש הקרוב תעלה התוכנית החדשה "אוטוסלב" בערוץ 10 בהנחייתו של אלירז שדה. בכל תכנית יארח אלירז כוכב מקומי מצליח, איתו יערוך מעין "מייק-אובר" לרכב. בסופו של אותו "מייק-אובר", יחתום הסלב הנבחר על יצירתו וכלי הרכב יוצע למכירה.