חידושים והמצאות משולחנו של דני ללזרי

הכירו את דני ללזרי – סמנכ"ל שירות, טכני וניהול מוצר ב"א.ד.י מערכות לרכב חכם", מהנדס לאלקטרוניקה ובעל תואר שני במנהל עסקים. דני ישתף אתכם בדרך הנכונה והחכמה למציאת החידושים הכי חמים בענף אבזור הרכב.
דני בן ה-45 שוחה כדג  בתחום האבזור ודיגום הרכבים, "בכדי להגיע לרמה כזאת עלינו להכיר באופן נרחב ועמוק את שוק האביזרים בארץ הכולל בתוכו: יבואנים, דילרים ורכבים. עלינו להיות בעלי רקע אלקטרוני נרחב ולהכיר את המוצרים משלב הפיתוח ועד למוצר הסופי", מסביר דני, "רק אז נוכל לאתר את מוצרי הקצה הטכנולוגיים הכי חדישים, איכותיים ומובילי שוק שיש בארץ".
 אז איך זה עובד?
הבנה, חקירה והימצאות.
"על ידי הכרה והבנה של שוק אבזור הרכב", מסביר דני, "חקירתו הנרחבת, וכמובן הימצאות בשטח בזמן אמת כשמתפתחים ומגיעים מוצרים חדשים. שוק הרכב נמצא בהתפתחות מתמדת. כל הזמן נולדים מוצרים חדשים המוצאים דרכם לשוק, מה שמצריך מאתנו ב"א.ד.י מערכות לרכב חכם" לעמוד על המשמר ולהתעדכן באופן רציף.
אנו בא.ד.י מתעדכנים  דרך מוצרים המותקנים ברכבי קונספט של יצרני הרכב ומלמדים אותנו לאן נושבת הרוח ואיך מתפתח השוק. אנו יודעים לזהות פוטנציאל במוצרים חדשים המוצגים בתערוכות מובילות בעולם, ומזהים את כיוון התפתחות המוצרים בהתאם לדרישות המשתנות בשוק הישראלי.
גולת הכותרת: היכולת למצוא את הספק הנכון המתאים בדיוק לצרכים שלך.
"על מנת שנוכל למצוא את הספק הנכון ביותר עבורנו, המתאים בדיוק לצרכים שלנו, אנו חייבים  לשמור על קשר הדוק עם חברות מובילות בתחום הממוקמות בכל העולם מקוריאה במזרח דרך אירופה ועד ארה"ב במערב, להשתתף בפורומים מובילים בתחום אבזור ענף הרכב בארץ ובחו"ל לצורך שיתוף והחלפת מידע מול קולגות הנמצאים בתפקיד זהה בעולם, להגיש הצעות עסקיות בינלאומיות דרך לשכות מסחר בארץ, וכמובן להשתתף באופן רציף בתערוכות וכנסים בינלאומיים בתחום ענף אבזור הרכב. על ידי פעולות אלה ועוד", מסביר דני, סמנכ"ל השירות של "א.ד.י. מערכות לרכב חכם", "אנו כאן בא.ד.י נמצאים בקדמת הבמה הטכנולוגית בשוק אבזור הרכב".
תהליך אישור מוצר
איך זה קורה  בשטח?
באמצעות בדיקות ארוכות  שונות ונרחבות.
"ראשית", מסביר דני, "אנו בודקים את קו הייצור של הספק אותו בחרנו. בודקים את עמידותו בתקנים הבינלאומיים ואת איכות המוצר בתקנים אלה, וכמובן מבקשים תעודות המעידות על כך. במידה והספק עמד בדרישות הראשוניות המפורטות לעיל, אנו מתקדמים לשלב הבא ושולחים בקשה לדרישת המוצר כולל אפיונו".
לאחר מכן, דני  מאפיין את המוצר הקיים ומתאים אותו לשוק הישראלי וליבואן הרכב, וכן מלווה באופן אישי ואינטנסיבי את הספק הנבחר בכל שלבי פיתוח המוצר עד קבלת הדוגמא הראשונית המיוחלת לבדיקה ברכב.
מוצר מגיע הביתה
"כאשר המוצר מגיע לבית א.ד.י הוא נכנס ישירות למעבדות החברה, שם נעשות בדיקות מקיפות נוספות למכשיר, ובמידת הצורך גם שיפורים. לאחר מכן המוצר עובר לאישור המעבדה ואנו מתקינים אותו כ"מוצר ראשוני" ברכב אותו אנו בוחרים בשילוב המנהל הטכני של א.ד.י. במידה והמוצר עומד בכל הדרישות, הוא עובר כדוגמא ראשונית למכון התקנים לצורך בדיקת עמידה בתקנים ישראליים, וכמובן האישור הסופי המיוחל".
"בעולם תקשורת ואלקטרוניקת הרכב, דגש ותשומת הלב מלאים ניתנים לאינטראקציה מובנית ונכונה.
 אי התאמה מושלמת ביניהם יכולה לגרום לתופעות שלא מתגלות מיד בשלב הבדיקה הראשונית, על כן תקלות רבות יכולות להיווצר במשך הזמן ולא ניתן יהיה לדעת מידית האם המוצר התקבל באופן מושלם לרכב. לכן, במקביל לבדיקת מכון התקנים הנמשכת מספר שבועות, אנו מזמינים דוגמאות נוספות מהספק, ומתקינים אותן כפיילוט ברכבים שונים, מסיעים את כלי הרכב בכבישי ישראל בתנאי אקלים שונים וסוגי כבישים שונים, זאת כדי שנוכל לבחון לעומק האם המוצר אכן מתאים לרכב, ולא נוצרות תקלות/נזקים לרכב ו/או למוצר בזמן אמת".
מציאת חידושים טכנולוגיים בענף אבזור הרכב והתאמתם לשוק המקומי היא משימה קשה ומורכבת כפי שתיארנו מפורטות. הדרך לבצעה על הצד המקצועי והטוב ביותר היא ידע השוק על בוריו, ניסיון רב שנים בתחום, ושליטה מוחלטת ברזי הטכנולוגיה הקיימים והחדשים היוצאים בכל עת לשוק. אנו  דורשים מאתנו להיות כל הזמן ערניים כדי לשמור על עצמנו בחזית הטכנולוגיה ובכך לממש את המחויבות שלנו ללקוחותינו. על כן, בבואכם לאבזר את רכבכם בצורה המושלמת והמקצועית ביותר, סמנכ"ל השירות של "א.ד.י מערכות לרכב חכם" דני ללזרי הוא האיש שלכם לביצוע המשימה. זה אולי עלול לקחת לו יותר זמן ממה שתכננתם, אך היו סמוכים ובטוחים, אין אבן שדני לא ירים בדרך המושלמת לאבזור רכבכם על מנת שיהיו אפס תקלות ומאה אחוז תקינות.
תתחדשו ו… דרך צלחה!