צוות א.ד.י מערכות

אבי זינו

אבי זינו

מנכ"ל ובעלים, מקים ומייסד החברה

החזון שמבוסס על מתן פתרונות יצירתיים, וחדשניים  לחווית נהיגה נוחה ובטוחה. מימש אבי על ידי הקמתה של החברה "א.ד.י מערכות לרכב".
מאז הוקמה החברה ב- 1984 על ידי אבי ואחיו איציק, מנוהלת החברה באופן משותף ביחד. בעבודה משותפת ובפיתוח עקבי מתמיד תוך כדי הבנת צרכי שוק הרכב המתפתח של ישראל, הלכה החברה וצמחה, מחברה שהתחילה במכירת מערכות שמע, סטריאו ואביזרים בסיסיים לרכב פרצה א.ד.י דרך חדשה בתחילת שנות ה- 90 עם ההחלטה לייבא בבלעדיות את מערכת אזעקה מתוחכמת לרכב של חברת "CLIFORD" מארצות הברית ודרך החלטתה להשקיע ללא לאות בפיתוח מערכות טכנולוגיות מתקדמות והתמחות באבזור יעודי לדגמים של יבואני הרכב".
בשנת 2010 הוקם בנין א.ד.י. מערכות בראשון לציון, המשתרע על פני 5,000 מטר בנוי המורכב מ: אולם תצוגה, מחסן מרכזי, מוקד שירות לקוחות ומשרדי ההנהלה .

איציק זינו

איציק זינו

מנכ"ל, מקים ומייסד החברה

מאז הוקמה החברה ב- 1984 מנוהלת החברה באופן משותף על ידי איציק ואחיו אבי. בעבודה משותפת ובפיתוח עקבי מתמיד תוך כדי הבנת צרכי שוק הרכב המתפתח של ישראל, הלכה החברה וצמחה, מחברה שהתחילה במכירת מערכות שמע, סטריאו ואביזרים בסיסיים לרכב פרצה א.ד.י דרך חדשה בתחילת שנות ה- 90 עם ההחלטה לייבא בבלעדיות את מערכת אזעקה מתוחכמת לרכב של חברת "CLIFORD" מארצות הברית ודרך החלטתה להשקיע ללא לאות בפיתוח מערכות טכנולוגיות מתקדמות והתמחות באבזור יעודי לדגמים של יבואני הרכב".
בשנת 2010 הוקם בנין א.ד.י. מערכות בראשון לציון, המשתרע על פני 5,000 מטר בנוי המורכב מ: אולם תצוגה, מחסן מרכזי, מוקד שירות לקוחות ומשרדי ההנהלה

ירון מסלו ​

ירון מסלו

סמנכ"ל מכירות ומנהל תחום מערכות שמע

מנהל את תחום מערכות השמע Kenwood, JBL, Infinity בחברה.

ירון אחראי על תחום ה AfterMarket , ציי רכב וחברות ליסינג.
לירון ניסיון של עשרות שנים בתחום מערכות השמע לרכב במגוון תפקידים שמילא בשוק הישראלי. בתפקידו האחרון  ניהל ירון את תחום המוצרים לרכב בחברת "ניופאן"

ירון נמצא בתפקידו בא.ד.י משנת 2012

מיכל אשקורי

סמנכ"לית תפעול וכ"א

אחראית על ההקמה ותפעול מערך ההתקנות המסועף של החברה שנמצא בכל אחד ממתקני המסירה של רכבי יבואני הרכב עימם החברה עובדת (למעלה מ – 5 יבואני רכב) .
בנוסף, אחראית מיכל על הרכש השוטף והרכש הבינ"ל של החברה (מערכות שמע, מיגון, מולטימדיה, תקשורת וכד'). כמנהלת רכש אחראית מיכל על הקשר היומיומי עם ספקי החברה בעולם, אירגון המשלוחים לארץ בהתאם לצרכים המשתנים של החברה.
מיכל מלווה את החברה בנאמנות מלאה כמעט מיום הקמתה

מוטי קוסובסקי

סמנכ"ל תכנון ואסטרטגיה

אחראי על איתור הזדמנויות עיסקיות בעלות מנועי צמחיה עתידים עבור א.ד.י, הרחבת תחומי הפעילות הנוכחים של החברה, איתור מוצרים ופעילות בתחום החדשנות הטכנולוגית ויישום החלטות של הנהלת החברה שהם "חוצה חברה" (ניהול פרוייקטים מיוחדים)

הקשר האישי של מוטי מול החברה ומנהליה נמשך לסירוגין למעלה מ – 20 שנה.

אבי נקש​

אבי נקש

סמנכ"ל טכני ופיתוח מוצר

אחראי על בדיקת והתאמת המוצרים החדשים שא.ד.י מפתחת, מייצרת ומייבאת לרכבי יבואני הרכב בנוסף ל – מוקד שירות הלקוחות .

דיגום ובדיקת המוצר נעשית בשיתוף המערך הטכני של יבואן הרכב וכן ובניית תיקי דיגום לכל מוצר.
במהלך עבודתו אחראי אבי על פיתוח ואיתור פתרונות טכנולוגים לדגמי הרכבים החדשים.
אבי מנהל את מערך הכשרת המתקינים של החברה ותחנות השירות של החברה ברחבי הארץ.
הקשר המקצועי בין אבי וא.ד.י  נמשך למעלה מ – 20 שנה.
אבי נחשב לסמכות מקצועית ידועה בענף הרכב בישראל.

צאלה חן ​

צאלה חן

מנהלת כספים ראשית

אחראית על מחלקת הכספים והפעילות השוטפת של מערך הנהלת החשבונות המונה 5 מנהלי חשבונות . צאלה מרכזת תחתיה את כל מגוון הפעילויות הפיננסיות של החברה .
במסגרת תפקידה מנהלת צאלה גם את החברות הקשורות המתכתבות עם פעילות א.ד.י מערכות לרכב .
צאלה עובדת בחברה, למעלה מ- 22 שנה , ובשנות פעילותה צברה את הניסיון הרחב והמקיף ביותר בתחום הפיננסי על כל רבדיו בארגון , מתוך כך,
ניסיון עשיר זה מספק לא.ד.י מערכות יתרון משמעותי בכל הקשור לשיתופי פעולה מסחריים ובניית תהליכי בקרה תומכי מכירה אשר מייעלים את המערכת ונמצאים בשיפור מתמיד .

אפרת בוטבול​

אפרת בוטבול

מנהלת שירות

אחראית על מוקד השירות של החברה מעניק  מענה 24/7 לכ – 90,000 לקוחות (בכל זמן נתון) שברכבם הותקנה מערכת כלשהיא ע"י א.ד.י. המוקד נותן מענה זמין לתפעול המערכות, הדרכות לקוח והפנית לקוחות לרשת תחנות השירות של החברה בפריסה ארצית.

אפרת מביאה לחברה ניסיון רב שנים בתחום הקמה והפעלת מוקדי שירות.

אפרת עובדת בחברה מ – 2012

איציק אלקיים

איציק אלקיים

חשב הקבוצה

מנהל את כל תחום הכספים בקבוצה, אחראי על הדוחות הכספיים, תקציבים ומשכורות. טיפול בנושאים כלכליים ופיננסיים שוטפים ותקינה חשבונאית בינלאומית.