כתבו עלינו…

א.ד.י מערכות לרכב חכם מזמינה אותך, לראות את הארגון מבפנים, מי אנחנו, מה אנחנו עושים ומה אנו מציעים.

כחברה שנמצאת כל הזמן בעשייה, פיתוח ותכנון מוצרים תוך כדי התקנות, שירות  והדרכות ברכבים המובילים בארץ, אנו שמחים להביא לכם את עצמנו ולתת לכם להבין מי עומד מאחורי הדלת. נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה ועניין.

IMG_20140304_132955

ת.ז. – עובד חברה א.ד.י מערכות לרכב חכם

ם: עדי הרציג. תפקיד: מנהל לקוח של חברת טלקאר. עובד בא.ד.י מערכות לרכב חכם מזה 6 שנים. נשוי + 3 שחר בת 9, אייל בן 7 ותומר בן 2.5. תחביבים: כדורסל וטיולים בארץ.
תמונה1

מערכת מצלמת 360 מעלות

מרות השיפור שחל בשנים האחרונות בהתקנת מראות צד פנורמיות (משוכללות ככל שיהיו) לזיהוי רכבים נמוכים הנמצאים בסמוך, עדיין נשאר שטח שלא מכוסה כראוי. כמו כן, מתקשה נהג המשאית להבחין באנשים או עצמים המוסתרים על ידי החלק הקדמי של המשאית, ולשם כך פותחה מערכת מצלמת 360 מעלות.
משטרה 3

א.ד.י מערכות לרכב חכם - עכשיו גם בניידות משטרה

הכירו את הניידות החדשות של משטרת ישראל - "קיה סורנטו", שאבזורו ואופיינו לצורכי מערך הסיור והתגובה. הניידת החדשה משלבת בתוכה תא עצורים נייד שנבנה בחכמה תוך התחשבות בכלל הצרכים, הן של השוטר והן של העצורים.
דני ללזרי - חידושים

חידושים והמצאות משולחנו של דני ללזרי

הכירו את דני ללזרי - סמנכ"ל שירות, טכני וניהול מוצר ב"א.ד.י מערכות לרכב חכם", מהנדס לאלקטרוניקה ובעל תואר שני במנהל עסקים. דני ישתף אתכם בדרך הנכונה והחכמה למציאת החידושים הכי חמים בענף אבזור הרכב.
אבק של כוכבים - אוטוסלב

אבק של כוכבים בא.ד.י מערכות לרכב חכם - "אוטוסלב"

בחודש הקרוב תעלה התוכנית החדשה "אוטוסלב" בערוץ 10 בהנחייתו של אלירז שדה. בכל תכנית יארח אלירז כוכב מקומי מצליח, איתו יערוך מעין "מייק-אובר" לרכב. בסופו של אותו "מייק-אובר", יחתום הסלב הנבחר על יצירתו וכלי הרכב יוצע למכירה.
אבי נקש2

תעודת זהות: אבי נקש

קבלו את אבי נקש, בן 37. ותק: 17 שנה ב"א.ד.י. מערכות לרכב חכם" ו-19 שנה בענף בכלל. בוגר מכללת הנדסאים כפר בתיה. תפקיד: מנהל טכני ואחראי דיגום רכבים, במילים אחרות הלב הפועם של א.ד.י. מערכות לרכב חכם.